X

Apartament Czerwony

Apartament czerwony, składający się z kilku niezależnych pomieszczeń,  wykończonych z przewagą koloru czerwonego, o łącznej powierzchni 83 m2. Indywidualnie zaprojektowany, klimatyzowany apartament o podwyższonym standardzie z dźwiękochłonnymi oknami.
W czerwonym apartamencie znajdziecie Państwo designerskie wyposażenie, multimedialne dodatki i podświetlenia, które tworzą niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Wygodne, zielone meble wypoczynkowe, tapety w ciepłych kolorach i nietuzinkowe podłogi, przestrzenne lustra i umiejętne połączenie kamienia i naturalnej zieleni sprawiają, że wnętrze jest niezwykle przytulne. Idealnie spełnia się zarówno na biznesowe podróże, jak i rodzinny wyjazd.
Funkcjonalność apartamentu jest szeroka. Apartament posiada łazienkę przy sypialni wyposażoną w wygodną wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową oraz drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą. W czerwonym apartamencie znajdują się telewizor, wygodne biurko do pracy, minibarek, bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz sejf zamykany elektronicznie. W apartamencie znajduje się także zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Apartament czerwony złączony jest z salą konferencyjną o pow.  36 m2. Sala konferencyjna ma charakter ogrodu zimowego i w raz z apartamentem tworzy kompleks wypoczynkowo-biznesowy. Miedzy apartamentem, a salą konferencyjną jest bezpośrednie przejście, bez konieczności wychodzenia na korytarz hotelowy. Sala konferencyjna wyposażona jest w telewizor, telefon, i przenośny projektor. Dla zachowania intymności rozmów biznesowych, możliwe jest zasłonięcie przeszkleń nieprzepuszczalnymi żaluzjami zewnętrznymi. Sala konferencyjna wyposażona jest w pełną klimatyzacje.
Takie usytuowanie apartamentu i sali konferencyjnej pozwala na prowadzenie dyskretnych negocjacji biznesowych.

UWAGA! Wynajęcie apartamentu czerwonego nie jest równoznaczne z wynajęciem sali konferencyjnej

Warianty wynajęcia:
a/sypialnia, salon + dwie łazienki  – cena dnia
b/pełny apartament z salą konferencyjną [ogrodem zimowym] – cena dnia + 500 pln
c/sama salka konferencyjna, z salonem i toaletą [bez sypialni] = 600 pln