X

Recepcja czynna całodobowo: tel. +48 12 32 83 100, +48 12 32 83 200

Tel: 501 26 11 99 – współwłaściciel Elżbieta Lenart e-mail: info@hotellenart.pl

Tel: 576 740 300  – Dyrektor Agnieszka Hann e-mail: dyrektor@hotellenart.pl

ŚLUB I WESELE – JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ W ŻYCIU MŁODEJ PARY BEZ WZGLĘDU NA WIEK I POCHODZENIE.

Miejsce WESELA nie tylko powinno zapewnić miłą i radosną atmosferę podczas samej zabawy, ale również spokojny i komfortowy odpoczynek przed i po uroczystości.

Nasz hotel zawsze daje takie możliwości, a cena za dwuosobowy pokój jest kalkulowana z uwzględnieniem maksymalnych możliwych rabatów za osobę. Dodatkowo godziny serwowania śniadania w dniu następnym są przedłużone do 11:30.

Nowożeńcom zapewniamy najlepszy apartament lub inny z 6-ciu pozostałych. Przy weselach powyżej 150 osób z poprawinami, w zależności od opcji, pokoje dla rodziców Państwa Młodych udostępniane są gratis, a apartamenty wynajmowane w cenie pokoju standardowego.

Za nami już ponad 500 wesel w 7 letniej działalności Hotelu Lenart

Hotel Lenart wesele na Sali Klonowej przewaga kolorów niebieskich
 • organizujemy przyjęcia weselne jedno- lub dwudniowe od 50 -320 osób (w zależności od terminu i dostępności sali),
 • bezpłatna degustacja potraw weselnych po podpisaniu umowy
 • przywitanie Nowożeńców chlebem, solą oraz winem musującym,
 • brak korkowego, udostępniamy alkohol po cenach hurtowych (rozliczany wg zużycia),
 • bufet zimny uzupełniany wg potrzeb,
 • możliwość wstawienia stołów prostokątnych, jak i okrągłych (bankietowych)
 • ciasta i owoce wliczone w cenę oferty,
 • w cenie dekoracja sali:   białe pokrowce na krzesła, białe serwety, białe świece,
 • dzieci do lat 6 bezpłatnie,
 • dzieci 7- 12 lat – połowa ceny osoby dorosłej,
 • kącik zabaw dla dzieci oraz mini kino z wyświetlaniem bajek,
 • DJ/orkiestra/fotograf/kamerzysta – obsługa – wyżywienie ½ ceny osoby dorosłej,
 • indywidualne menu dla osób z dietą lub alergią pokarmową oraz dzieci,
 • bezpłatny, monitorowany parking na 200 samochodów,
 • możliwość indywidualnego zaopatrzenia w ciasta i tort
 • noclegi dla gości weselnych w atrakcyjnych cenach,
 SKORZYSTANIA Z ZAPLECZA NOCLEGOWEGO Dla Gości przyjezdnych, pokój w tym samym budynku to możliwość wygodnego przygotowania się i nieskrępowanego odpoczynku. SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI  OBSZERNEGO ZAPLECZA GASTRONOMICZNEGO W Hotelu Lenart każda z sal weselnych obsługiwana jest przez własną niezależną kuchnię. Hotel Lenart wesele na Sali Klonowej przewaga kolorów bordo
Hotel Lenart wesele na Sali Klonowej przewaga kolorów żółtych DOPASOWANIA WIELKOŚCI SALI WESELNEJ DO ILOŚCI GOŚCI I SPECYFIKI IMPREZY Do wyboru mamy trzy sale weselne o wysokim standardzie, zróżnicowane co do wielkości, klimatyzowane, bez słupów ograniczających widoczność. Sale mają możliwość wydzielenia poza stołami bankietowymi, strefy dla dzieci z możliwością wyświetlania filmów i bajek, oraz dla dorosłych w celu odpoczynku czy rozmowy

Młode Pary i ich rodzice tak bardzo chcą, aby było perfekt, że zapominają, iż najważniejszą częścią jest sam ślub. Reszta to tylko dobra zabawa po fakcie; zaślubin.

Dlatego ważne jest wybranie kościoła, księdza i oprawy w kościele i to niekoniecznie kwiatowej, ale muzycznej i poważnej decyzji powiedzenia sobie TAK na dobre i na złe.

WESELE najlepiej gdyby odbywało się jak najbliżej kościoła gdyż nie ma logistyki przewożenia gości, co obniża koszty.

PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ KOSZTY DODTAKOWE JAK; parking i opłaty za niego, dodatkowe dokupywanie napoi i dań ekstra [ najlepiej ustalić wcześniej], Dania Vega i wegetariańskie powinny być wcześniej zgłoszone, ale powinny mieścić się w cenie innych dań bez dodatkowej zapłaty, przedłużenie zabawy – nie wyprasza się gości nigdy, chociaż zazwyczaj kończą się przyjęcia o. godz. 5 rano, koszt pokoi dla gości; specjalna inna cena ustalona też dla tych, którzy chcą dokupić samodzielnie zarówno przed jak i w trakcie przyjęcia o ile są jeszcze wolne pokoje,

Inne dodatkowe koszty to wynajem barmana, wodzireja [ zbędny przy sprawnej orkiestrze i DJ, ekstra bufetów specjalnych, wynajem samochodu dla PM, kwiaty, ekstra oświetlenie, foto budka.

WESELE – obiekt przyjęcia po zaślubinach powinien posiadać; dogodny dojazd i duży bezpłatny parking, co też obniża koszty i też nie jest dodatkowym kosztem dla gości Młodych.

WESELE, – jeżeli są goście z zewnątrz powinno posiadać super pokoje w dobrej cenie. Nasz hotel zawsze daje takie możliwości i cena za dwuosobowy pokój to cena 100 PLN /osobę ze śniadaniem przedłużonym w dniu następnym do 11,30 +pokój najlepszy apartament dla nowożeńców lub inny jeden z 6 apartamentów. Przy dużych weselach powyżej 150 osób z poprawinami, w zależności od opcji pokoje dla rodziców udostępniane są gratis lub apartamenty wynajmowane są w cenie zwykłego pokoju.

WESELE – to też błogosławieństwo, u nas są możliwości zorganizowania i ekstra wyjścia Narzeczonej do Pana Młodego po przygotowaniach fryzjera i makijażu przed z relaksem w naszym SPA; SAUNY I JAKUZZI.

WESELE – to też Konieczność parkietu najlepiej drewnianego [ my posiadamy dębowy składany z modułów na rozmiar] lub stały [ nasza sala Klonowa do 300 osób, SALA Wiśniowa do 150 osób lub restauracja na małe przyjęcia] sale posiadają wykładziny wełniane, więc nie ma możliwości poślizgu, a po północy prawie wszystkie Panie i dzieci biegają bezpiecznie na bosaka.

WESELE – to też posiłki przede wszystkim smaczne, w dużych ilościach podawane, co kilka godzin, ciepłe i szybko wydane z miłą i sprawną obsługą. Duży bufet z daniami zimnymi i przekąskami ze smakołykami i ciastami oraz innymi słodkościami.Osbobny bufet z kawą z ekspresu, ale też z możliwością napicia się kawy rozpuszczalnej, parzonej czy bezkofeinowej. Do tego super herbaty z cytryna lub bez.

WESELE – to też alkohol. Na weselu najważniejsza jest wódka, ale też wino, które podaje się teraz zawsze do kolacji [ białe koniecznie schłodzone], które pozostawia się do picia przez cały wieczór. Niekiedy serwowane jest piwo [ koniecznie musi być bezalkoholowe] lub inne kolorowe alkohole na osobnym stoliku, niekoniecznie barman.

Jeżeli Para Młoda wynajmuje barmana to konieczne są zapisy w umowie o posiadaniu własnego szkła gdyż bardzo często próbują absorbować obsługę hotelową do użyczenia i mycia kieliszków a nawet do użyczania mięty czy limonki lub cytryny.

W przypadku wniesienia swojej wódki HOTEL LENART **** nie pobiera korkowego. Jedyny warunek to banderola i przywiezienie najpóźniej dzień przed weselem, aby można było zmrozić odpowiednio alkohol przed wyłożeniem na stół.

WESELE nawet, jeżeli jest w zimie konieczna jest klimatyzacja sprawna i wydajna, bo przecież sami ludzie grzeją, a chodzi o to, aby też niektóre nadmuchy można było też regulować, bo gościom może być jednocześnie zimno i gorąco.

WESELE – to też nagłośnienie i akustyka oraz współpraca z muzykami lub DJ.

WESELE – to ceremonia przywitania, krojenia tortu i inne wydarzenia w trakcie, więc konieczny jest scenariusz w najdrobniejszych aspektach.

WESELE to też rozmieszczenie gości przy stołach, dekoracje stołów z kwiatami i inne oraz inne upiększenia.

WESELE – to sukienka i strój Pana Młodego [ prośba o odebranie szytej sukienki najpóźniej na dwa tygodnie przed ślubem i weselem]

WESELE – to cała logistyka przyjmowania prezentów z życzeniami i powitaniem przez rodziców, zabezpieczeniem w sejfie gotówki [ nigdy nie zostawia się byle gdzie, a przede wszystkim nie zawozi się do domu]

WESELE – to też zorganizowanie specjalnego menu dla wegan, wegetarian a przede wszystkim dzieciaków i zabaw dla nich, bo wiadomo, że jak dzieci są zaopiekowanie to rodzice zadowoleni. Dla większej ilości niż 6 dzieci w wieku kilku lat proponujemy wynajęcie zamków dmuchanych z watą cukrową.

WESELE – to też paczki z ciastem na wynos na pożegnanie

WESELE – to odpowiednia ilość toalet osobno dla mężczyzn i kobiet, bo w ciągu wieczora od popołudnia do wczesnych godzin porannych Państwo o Wasi goście bywają w nich po kilka razy i to każdy.

WESELE – to niekiedy zmiany scenariusza i małe problemy zwłaszcza z osobami pod wpływem alkoholu i konieczność podejmowania za Państwa szybkich i konkretnych decyzji, więc konieczny jest manager lub właściciel na miejscu. Nie można wydarzenia zostawić tylko samym pracownikom i absorbować Państwa.

WESELE – to cała logistyka od przyjazdu gości, przywitania, ceremonii składania życzeń i wypicia na zdrowie, podziękowań dla rodziców, bezstresowy taniec [ współpracujemy z Daj, który uczy tańca też] innych zabaw w trakcie w tym ceremonii krojenia tortu i we, ekstra serwowanych dań z parkietu.

WESELE – to też rozliczenie na koniec tak, aby nie było dodatkowych kosztów.

WESELE- to wydarzenie, które państwo, Rodzice i goście mają zapamiętać i mile wspominać. Często wesela są porównywane i dlatego muszą być wyjątkowe. Często pary będące gośćmi decydują się na swoje wesele u nas i mówią nam, że jednak bycie gościem jest inne niż bycie organizatorem w roli głównej.

Dlatego tak ważne jest omówienie wszystkiego dużo wcześniej z degustacja, a potem uszczegółowienie na sam koniec z próbami tańca na tym parkiecie, na którym Nowożeńcy będą tańczyć.

Dlatego tak ważne jest nasze doświadczenie, konkretna umowa, porada, współpraca, potem jest zero stresu i tylko miłe wspomnienia też dla nas, gdy wracacie do Nas ze swoimi pociechami na chrzciny.

KONTAKT:


Recepcja czynna całodobowo: tel. +48 12 32 83 100, +48 12 32 83 200
Tel: 501 26 11 99 – współwłaściciel Elżbieta Lenart
e-mail: info@hotellenart.pl

 

 

 

Wybranie odpowiedniej sali weselnej w Krakowie czy też pod Krakowem to trudne zadanie.  Hotele i domy weselne prześcigają się w ofertach. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę by nasze wesele było przez długie lata ciepło wspominane przez Gości? Na wszystko-począwszy od  charakteru i klasy obiektu, poprzez kompleksowość oferty, zaplecze gastronomiczne, noclegowe, techniczne, sanitarne i oferowaną pomoc w uzgadnianiu wszystkich szczegółów.

Hotel Lenart znajduje się kilometr od granicy Krakowa, z doskonałym dojazdem i obszernym parkingiem. Tak korzystne położenie powoduje duże i stale rosnące zainteresowanie par biorących ślub w Krakowie. Jest to obiekt nowy, zaprojektowany od początku do obsługi imprez weselnych, co daje Państwu szereg możliwości:

DOPASOWANIA WIELKOŚCI SALI WESELNEJ DO ILOŚCI GOŚCI I SPECYFIKI IMPREZY

Do wyboru mamy trzy sale weselne o wysokim standardzie, zróżnicowane co do wielkości, klimatyzowane, bez słupów ograniczających widoczność. Sale mają możliwość wydzielenia poza stołami bankietowymi, strefy dla dzieci z możliwością wyświetlania filmów i bajek, oraz dla dorosłych w celu odpoczynku czy rozmowy.

SKORZYSTANIA Z ZAPLECZA NOCLEGOWEGO

Dla Gości przyjezdnych, pokój w tym samym budynku to możliwość wygodnego przygotowania się i nieskrępowanego odpoczynku.

SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI  OBSZERNEGO ZAPLECZA GASTRONOMICZNEGO

W Hotelu Lenart każda z sal weselnych obsługiwana jest przez własną niezależną kuchnię. Daje to  możliwość jednoczesnej obsługi w wysokim standardzie do pięciuset Gości. Kuchnie wyposażone są z najwyższą starannością, gwarantującą świeżość serwowanych dań i używanych do ich przygotowania produktów.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 nowoczesne i klimatyzowane sale weselne. Każda z nich została wykończona z myślą o połączeniu najnowocześniejszych trendów przy jednoczesnym zachowaniu delikatności stylu jaki pozwala nam na jej idealną aranżację w kolorystycznych tonach zaproponowanych przez Parę Młodą. Istnieje  możliwość wykonania kolorowych efektów świetlnych oraz prezentacji zdjęć czy filmów wprost na sali weselnej dla Gości.

Jeśli masz zorganizować  wesele w Krakowie zrób je w Wieliczce, w Hotelu Lenart, tym bardziej, że  w pobliżu znajduje się piękny klasztor św. Franciszka z Asyżu.

Jeśli chcecie Państwo aby wasz ślub odbył się w podziemiach Kopalni Soli, to  Hotel Lenart jest świetną alternatywą na kontynuację przyjęcia weselnego.

To jedyny taki hotel pod Krakowem, gdzie architektura budynku nawiązuje do futurystycznych budowli z przyszłości, a przy tym w sposób wysublimowany wpisuje się w architekturę krajobrazu okolicy.

Wszystkie nasze możliwości poznacie Państwo podczas rozmowy z naszym Dyrektorem, który  odpowie na Państwa pytania i zaopiekuje się Wami na każdym etapie, aż do zakończenia wesela.

Zapraszamy do kontaktu

Recepcja czynna całodobowo: tel. +48 12 32 83 100, +48 12 32 83 200
Tel: 501 26 11 99 – współwłaściciel Elżbieta Lenart
e-mail: info@hotellenart.pl