X

Restauracja Pod Kominem

- serce Hotelu Lenart****

logorestauracja

Restauracja Pod Kominem wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem, wyjątkowym smakiem potraw kuchni słowiańskiej i międzynarodowej oraz ofertą najlepszych win. To idealne miejsce zarówno do spotkań w gronie znajomych, jak i do organizacji ważnych kolacji biznesowych i wyjątkowych uroczystości rodzinnych. 

 


Organizujemy:

♦ wesela bankiety konferencje chrzciny ♦ urodziny ♦ pierwsze komunie przyjęcia zaręczynowe  wieczory panieńskie rocznice ślubu stypy wieczorki taneczne ♦ inne przyjęcia firmowe i prywatne


 

Dzięki nam każde wydarzenie będzie wyjątkowe. Stworzymy dla Państwa indywidualną aranżację i dekorację sal na te uroczystości. W ramach organizacji imprez istnieje możliwość indywidualnej dekoracji sal, zamówienia wyjątkowego tortu i szczegółowego doboru menu oraz muzyki.

W naszej kuchni posmakujesz najlepszych potraw z kuchni polskiej i międzynarodowej, stworzonych przez znakomitego Szefa Kuchni z najwyższej jakości produktów. Poza znakomitymi potrawami w karcie znajdą Państwo również trunki z całego świata i najlepsze wina. Wśród m.in. wino Clos Triguedina Cahors 2012 (prosimy o kontakt w sprawie aktualnej oferty), które dostępne jest w zaledwie 6 restauracjach w Polsce i zostało wyróżnione przez czasopismo Winicjatywa (http://winicjatywa.pl/clos-triguedina-cahors-2012/#).

Nasz bar zaprasza gości zapachem świeżo parzonej kawy, aromatem ciast wypiekanych przez naszych utalentowanych cukierników. Tutaj skosztujesz świeżo mielonej kawy w mieście koktajli i drinków, a nasi barmani zaserwować mogą trunki z całego świata. Na mecz przy dużym ekranie, na spotkanie biznesowe, rodzinny obiad czy udaną randkę

Zapraszamy również do znajdującego się nad Restauracją Ogrodu Zimowego. To idealne miejsce na kolację dla dwojga. Tutaj w wyjątkowej atmosferze, możesz się oświadczyć, uczcić rocznicę ślubu czy po prostu zjeść kolację z ukochaną osobą.

Organizujemy również cyklicznie organizowane w soboty wieczorki taneczne przy największych polskich i światowych przebojach. ­­Zaczynamy o 20:00. Wstęp to tylko 20zł, prosimy o rezerwację stolików. Mile widziany jest strój wieczorowy. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce aktualności. Zapraszamy !