Wyjątkowe pakiety w specjalnych cenach

Pobyt z masażami i aromatycznymi kąpielami dla osób szukających wytchnienia i relaksu. Oferta dla aktywnych – z wejściówką do 40 (!) największych muzeów i  atrakcji Krakowa. A także coś dla zakochanych – romantyczny pobyt m.in. z kolacją przy świecach. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nowe pakiety pobytowe.

 

Z myślą o osobach, które szukają wytchnienia od codziennych obowiązków i chcą w pełni się zrelaksować  z dala od miejskiego zgiełku proponujemy Pakiet Relax. Zawiera on  2 noclegi ze śniadaniem w formie bogatego bufetu, obiadokolację przygotowaną według receptury naszego szefa kuchni, godzinny masaż relaksacyjny, klasyczny lub leczniczy oraz kąpiel. Tu do wyboru mamy aromatyczną, pudrową, solankową i perełkową. Naszych Goście mają również dostęp do naszej strefy SPA, w której znajduje się m.in. jacuzzi i dwie sauny.

Nie zapomnieliśmy również o tych wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Pakiet Aktywne Zwiedzanie – z kartą Kraków Card, umożliwiającą wejście do aż 40 wyjątkowych muzeów i atrakcji Krakowa – m.in. Sukiennic, Muzeum Narodowego i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Ponadto nasi Goście nie muszą martwić się o kwestię dojazdów. Nasz pakiet gwarantuje darmowy dojazd z lotniska, komunikację do wyjątkowej Kopalni Soli w Wieliczce i komunikację miejską na terenie całego Krakowa!

Coś wyjątkowego przygotowaliśmy również dla zakochanych! Butelka wina na powitanie, kolacja ze świecami w stylowej hotelowej restauracji i wspólny masaż i nocleg w jednym z siedmiu luksusowych apartamentów. Czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego?

Na początek mamy również wyjątkową promocję. Wszystkie pakiety w specjalnych cenach.