Wyjątkowa artystka, wspaniały koncert i zabawa do rana

Energetyczny i niezwykle żywiołowy. Za nami wspaniały koncert Krystyny Prońko w Hotelu Lenart w Wieliczce. Gwiazda nie zawiodła oczekiwań słuchaczy – zaprezentowała wspaniały warsztat wokalny i wielką klasę na scenie.

Gdyby to zależało od publiczności, koncert trwałby dobrych kilka godzin. Nasi Goście owacjami na stojąco domagali się bowiem kolejnych bisów. – Uwielbiam panią Krystynę i mogłabym słuchać jej w nieskończoność. Szkoda, że w mediach tacy artyści zostali trochę zepchnięci na dalszy plan – mówił po koncercie pan Piotr.

 

Koncert trwał około 1,5 godziny. W tym czasie Krystyna Prońko zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in. słynne „Jesteś lekiem na całe zło”, ale także kilka innych znanych przebojów. Fragment koncertu można zobaczyć tutaj:

 

Gości koncertu urzekł nie tylko występ, ale też osobowość artystki. Krystyna Prońko to osoba bardzo skromna, ciepła i uśmiechnięta. Po koncercie można było bez problemu do niej podejść, porozmawiać, wziąć autograf.

 

Sobota w Hotelu Lenart w Wieliczce nie zakończyła się na koncercie. Po występie Krystyny Prońko rozpoczęła się uroczysta kolacja, na której hotelowa Restauracja pod Kominem serwowała takie specjały, jak Sakiewki ze schabu wieprzowego nadziewane serem  żółtym  i porami z puree ziemniaczanym oraz sosem grzybowym czy mus czekoladowy z wiśniami w rumie. Po koncercie natomiast do późnych godzin nocnych nasi Goście bawili się na parkiecie w rytmie złotych przebojów wybranych przez naszego DJ’a.