Organizacja wesela – polecają nas

Maciej Kot – jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie

poleca wesela w Hotelu Lenart****


maciekot

l

Wpisy z hotelowej księgi Gości:

2

Organizacja_Wesela

Bez nazwy-1

wesel1

DSC_1556

Bez nazwy-1

IMG_20160511_184410

slub_opinie1

IMG_20160511_184410

16-976x1024

IMG_20160511_184410

IMG_20160511_184410

l

Wpisy z Facebooka:

Niedawno organizowaliśmy nasze wesele w Restauracji pod Kominem. Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni obiadem, atmosfera, kelnerzy dbali, aby gością niczego nie zabrakło. Pani Maria dopilnowała zeby wszystko było dopiete na ostatni guzik 🙂 Podsumowywując polecamy wszystkim przyszłym Parą Młodym jak i turystą .

Iwona Bodziony

Dziękujemy serdecznie za wspaniałe przyjęcie weselne wszystkim pracownikom hotelu Lenart 🙂 Dania były przepyszne, klimat nie do podrobienia, bardzo mili pracownicy. I musimy tu wspomnieć o wyjątkowym klimatycznym miejscu jakim jest biały apartament 🙂 Coś pięknego 🙂
Dziękujemy jeszcze raz w szczególności Pani Marysi, która stawała na głowie żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i tak też było 😉 Pozdrawiamy 😉

Beata Frelichowska

Nasze wesele w hotelu Lenart było wspaniałe. Wszystko zostało świetnie zorganizowane. Rodzina i przyjaciele byli zachwyceni wystrojem sali, jedzeniem i obsługą. Dziękujemy za wszystko! Nuestra boda en hotel Lenart fue expectacular. Todo estaba bien organizado. A mi familia y amigos les gustaban todo- menú, servicio y decoracion de sala. Muchas gracias por todo! Нашa сва́дьба в Hotel Lenart былa замеча́тельнa. Все было хорошо организованные. Мойа семья́ и друзья был дово́льны обслуживанием, украшением зала и меню́. Благодарю́ за всё! Our wedding reception in Hotel Lenart was wonderful. Everything was well organized. My family and friends were satisfied with service, menu and decoration of wedding hall. Thank you very much!

Agnieszka Dudka-Kowalska

Dziekujemy za cudowne przyjęcie, zaangażowanie i profesjonalizm. Wspanialszego przyjęcia nie moglibyśmy sobie wyobrazic! Każdy dopracowany szczegół w hotelu, każdy jeden uśmiech obsługi, świetna organizacja a przy tym indywidualne podejście sprawiły, ze wszyscy czuliśmy sie jak w domu. Wielkie podziękowania dla całego zespołu hotelu, zawsze uśmiechniętej obsługi, uważanych kelnerów, świetnego kucharza a w szczególnosci za poświęcenie  Pani Lenart, które m.in. uratowały przeróbke mojej sukni a potem odpinajacy sie w trakcie wesela tren;). Sprawiliscie, ze ten dzień był po prostu wyjątkowy! Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco!

 

Katarzyna Schöftner

l

Opinie z portalu TripAdvisor:

1 3 5 Bez nazwy-3 Bez nazwy-4

l

Listy od naszych Gości weselnych

Na początku chcielibyśmy gorąco podziękować za organizację naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 26 lipca b.r. w Sali Klonowej.

Kiedy poszukiwaliśmy miejsca, w którym miałoby się odbyć nasze weselne przyjęcie, naszą uwagę przykuł Państwa Hotel. W momencie podpisania wstępnej umowy Hotel nie miał jeszcze doświadczenia w organizacji przyjęć, jednak po pierwszych rozmowach, degustacji menu restauracyjnego i prezentacji oferty weselnej, wiedzieliśmy, że profesjonalizm menadżerów i znakomita kuchnia zagwarantuje udane przyjęcie

Dziękujemy również wszystkim pracownikom, którzy uczestniczyli w przygotowaniu naszego przyjęcia weselnego – od osób zajmujących się sprzątaniem pomieszczeń, rozkładaniem mebli, stolików, naczyń przez kelnerów aż po obsługę i pomoc kuchenną – widzieliśmy, że personel jest bardzo wykwalifikowany, a co najważniejsze – pomocny, zaangażowany i uczynny.

Urzekło nas wyjątkowe menu, które dla wszystkich gości było prawdziwą ucztą dla podniebienia. Posiłki, podane w estetyczny sposób, wyrafinowane połączenia smaków – wśród zaserwowanych posiłków i zimnego bufetu nie było żadnych słabych punktów. Pragniemy również serdecznie podziękować za dbałość w przygotowaniu menu nawet dla najbardziej wymagających gości – wegetarian, matek karmiących i osób uczulonych. Tu pragniemy wyrazić uznanie dla szefa kuchni, który gotowanie podniósł do rangi sztuki – jesteśmy pewni, że serwowane tutaj potrawy zadowolą nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy smaków.

Wiele komplementów dotyczyło wystroju wnętrza oraz przystrojenia stołów – idealnego na eleganckie przyjęcia. Rodzice, którzy przybyli na przyjęcie wraz z dziećmi docenili wszelkie ułatwienia – zwłaszcza kącik dla najmłodszych.

Dziękujemy za szczególną troskę o gości nocujących w Hotelu – organizacja noclegów i zameldowania w pokojach znacząco poprawiła komfort naszych gości, którzy chwalili zarówno wystrój i wyposażenie pokojów, jak i wszystkie inne udogodnienia.

Apartament Biały sprawdził się znakomicie jako miejsce, w którym młoda para może zarówno przygotować się do ślubu i przyjęcia, jak również odpocząć po całonocnej imprezie. Piękne oświetlone wnętrze, dużo przestrzeni i doskonałe wyposażenie to największe zalety tego pomieszczenia.

Chcielibyśmy również podziękować za zgodę na chwilowe użyczenie Apartamentu Czerwonego, dzięki czemu chwila pierwszego spotkania w tym dniu wraz z ogromnymi emocjami na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Największym dowodem uznania są komplementy naszych gości – ci zgodnie powtarzają, że było to najbardziej udane wesele, w jakim uczestniczyli. Jesteśmy pewni, że zlecenie organizacji przyjęcia Państwa Hotelowi było bardzo dobrą decyzją. Wiemy też, że dzięki profesjonalnym pracownikom, Hotel Lenart jest idealnym miejscem do organizacji wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych.

Agnieszka i Rafał Czubakowie

Magdalena i Jakub Kuzar

Sierpień 2015

Dear Mrs Lenart,
Weronika and I would like to take this opportunity to thank you very kindly for hosting the reception of our wedding.
It was a fantastic event and everybody had a fabulous time. The design and finishing of your hotel was very well received by everybody and they are all still talking about it.
Miss was absolutely amazing with her organization, planning, and service. The event was a great success due to her efforts.
Last of all the entire wait staff and hotel service team were exceptional.
Thank you kindly,