X

Recepcja czynna całodobowo: tel. +48 12 32 83 100, +48 12 32 83 200

Tel: 501 26 11 99 – współwłaściciel Elżbieta Lenart e-mail: info@hotellenart.pl

ŚLUB I WESELE – JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ W ŻYCIU MŁODEJ PARY BEZ WZGLĘDU NA WIEK I POCHODZENIE.

 

Za nami już ponad 500 wesel w 7 letniej działalności Hotelu Lenart

Młode Pary i ich rodzice tak bardzo chcą, aby było perfekt, że zapominają, iż najważniejszą częścią jest sam ślub. Reszta to tylko dobra zabawa po fakcie; zaślubin.

Dlatego ważne jest wybranie kościoła, księdza i oprawy w kościele i to niekoniecznie kwiatowej, ale muzycznej i poważnej decyzji powiedzenia sobie TAK na dobre i na złe.

WESELE najlepiej gdyby odbywało się jak najbliżej kościoła gdyż nie ma logistyki przewożenia gości, co obniża koszty.

PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ KOSZTY DODTAKOWE JAK; parking i opłaty za niego, dodatkowe dokupywanie napoi i dań ekstra [ najlepiej ustalić wcześniej], Dania Vega i wegetariańskie powinny być wcześniej zgłoszone, ale powinny mieścić się w cenie innych dań bez dodatkowej zapłaty, przedłużenie zabawy – nie wyprasza się gości nigdy, chociaż zazwyczaj kończą się przyjęcia o. godz. 5 rano, koszt pokoi dla gości; specjalna inna cena ustalona też dla tych, którzy chcą dokupić samodzielnie zarówno przed jak i w trakcie przyjęcia o ile są jeszcze wolne pokoje,

Inne dodatkowe koszty to wynajem barmana, wodzireja [ zbędny przy sprawnej orkiestrze i DJ, ekstra bufetów specjalnych, wynajem samochodu dla PM, kwiaty, ekstra oświetlenie, foto budka.

WESELE – obiekt przyjęcia po zaślubinach powinien posiadać; dogodny dojazd i duży bezpłatny parking, co też obniża koszty i też nie jest dodatkowym kosztem dla gości Młodych.

WESELE, – jeżeli są goście z zewnątrz powinno posiadać super pokoje w dobrej cenie. Nasz hotel zawsze daje takie możliwości i cena za dwuosobowy pokój to cena 100 PLN /osobę ze śniadaniem przedłużonym w dniu następnym do 11,30 +pokój najlepszy apartament dla nowożeńców lub inny jeden z 6 apartamentów. Przy dużych weselach powyżej 150 osób z poprawinami, w zależności od opcji pokoje dla rodziców udostępniane są gratis lub apartamenty wynajmowane są w cenie zwykłego pokoju.

WESELE – to też błogosławieństwo, u nas są możliwości zorganizowania i ekstra wyjścia Narzeczonej do Pana Młodego po przygotowaniach fryzjera i makijażu przed z relaksem w naszym SPA; SAUNY I JAKUZZI.

WESELE – to też Konieczność parkietu najlepiej drewnianego [ my posiadamy dębowy składany z modułów na rozmiar] lub stały [ nasza sala Klonowa do 300 osób, SALA Wiśniowa do 150 osób lub restauracja na małe przyjęcia] sale posiadają wykładziny wełniane, więc nie ma możliwości poślizgu, a po północy prawie wszystkie Panie i dzieci biegają bezpiecznie na bosaka.

WESELE – to też posiłki przede wszystkim smaczne, w dużych ilościach podawane, co kilka godzin, ciepłe i szybko wydane z miłą i sprawną obsługą. Duży bufet z daniami zimnymi i przekąskami ze smakołykami i ciastami oraz innymi słodkościami.Osbobny bufet z kawą z ekspresu, ale też z możliwością napicia się kawy rozpuszczalnej, parzonej czy bezkofeinowej. Do tego super herbaty z cytryna lub bez.

WESELE – to też alkohol. Na weselu najważniejsza jest wódka, ale też wino, które podaje się teraz zawsze do kolacji [ białe koniecznie schłodzone], które pozostawia się do picia przez cały wieczór. Niekiedy serwowane jest piwo [ koniecznie musi być bezalkoholowe] lub inne kolorowe alkohole na osobnym stoliku, niekoniecznie barman.

Jeżeli Para Młoda wynajmuje barmana to konieczne są zapisy w umowie o posiadaniu własnego szkła gdyż bardzo często próbują absorbować obsługę hotelową do użyczenia i mycia kieliszków a nawet do użyczania mięty czy limonki lub cytryny.

W przypadku wniesienia swojej wódki HOTEL LENART **** nie pobiera korkowego. Jedyny warunek to banderola i przywiezienie najpóźniej dzień przed weselem, aby można było zmrozić odpowiednio alkohol przed wyłożeniem na stół.

WESELE nawet, jeżeli jest w zimie konieczna jest klimatyzacja sprawna i wydajna, bo przecież sami ludzie grzeją, a chodzi o to, aby też niektóre nadmuchy można było też regulować, bo gościom może być jednocześnie zimno i gorąco.

WESELE – to też nagłośnienie i akustyka oraz współpraca z muzykami lub DJ.

WESELE – to ceremonia przywitania, krojenia tortu i inne wydarzenia w trakcie, więc konieczny jest scenariusz w najdrobniejszych aspektach.

WESELE to też rozmieszczenie gości przy stołach, dekoracje stołów z kwiatami i inne oraz inne upiększenia.

WESELE – to sukienka i strój Pana Młodego [ prośba o odebranie szytej sukienki najpóźniej na dwa tygodnie przed ślubem i weselem]

WESELE – to cała logistyka przyjmowania prezentów z życzeniami i powitaniem przez rodziców, zabezpieczeniem w sejfie gotówki [ nigdy nie zostawia się byle gdzie, a przede wszystkim nie zawozi się do domu]

WESELE – to też zorganizowanie specjalnego menu dla wegan, wegetarian a przede wszystkim dzieciaków i zabaw dla nich, bo wiadomo, że jak dzieci są zaopiekowanie to rodzice zadowoleni. Dla większej ilości niż 6 dzieci w wieku kilku lat proponujemy wynajęcie zamków dmuchanych z watą cukrową.

WESELE – to też paczki z ciastem na wynos na pożegnanie

WESELE – to odpowiednia ilość toalet osobno dla mężczyzn i kobiet, bo w ciągu wieczora od popołudnia do wczesnych godzin porannych Państwo o Wasi goście bywają w nich po kilka razy i to każdy.

WESELE – to niekiedy zmiany scenariusza i małe problemy zwłaszcza z osobami pod wpływem alkoholu i konieczność podejmowania za Państwa szybkich i konkretnych decyzji, więc konieczny jest manager lub właściciel na miejscu. Nie można wydarzenia zostawić tylko samym pracownikom i absorbować Państwa.

WESELE – to cała logistyka od przyjazdu gości, przywitania, ceremonii składania życzeń i wypicia na zdrowie, podziękowań dla rodziców, bezstresowy taniec [ współpracujemy z Daj, który uczy tańca też] innych zabaw w trakcie w tym ceremonii krojenia tortu i we, ekstra serwowanych dań z parkietu.

WESELE – to też rozliczenie na koniec tak, aby nie było dodatkowych kosztów.

WESELE- to wydarzenie, które państwo, Rodzice i goście mają zapamiętać i mile wspominać. Często wesela są porównywane i dlatego muszą być wyjątkowe. Często pary będące gośćmi decydują się na swoje wesele u nas i mówią nam, że jednak bycie gościem jest inne niż bycie organizatorem w roli głównej.

Dlatego tak ważne jest omówienie wszystkiego dużo wcześniej z degustacja, a potem uszczegółowienie na sam koniec z próbami tańca na tym parkiecie, na którym Nowożeńcy będą tańczyć.

Dlatego tak ważne jest nasze doświadczenie, konkretna umowa, porada, współpraca, potem jest zero stresu i tylko miłe wspomnienia też dla nas, gdy wracacie do Nas ze swoimi pociechami na chrzciny.