Restauracja Pod Kominem – oferta dla biznesu

Restauracja Pod Kominem jest miejscem, w którym z sukcesem zorganizują Państwo każde przedsięwzięcie biznesowe. W połączeniu z 11 salami konferencyjnymi oraz pokojami i apartamentami stanowimy kompleksowe rozwiązanie dla realizacji konferencji, szkoleń, bankietów, imprez firmowych i integracyjnych.

 

 

Dzięki kameralnej atmosferze w Restauracji i pubie zorganizujesz spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie. Wiemy, jak odmienny charakter może mieć każde biznesowe przedsięwzięcie, dlatego przykładamy jak największą uwagę do jego organizacji. W ramach organizacji imprez, istnieje możliwość indywidualnej dekoracji sal, zamówienia wyjątkowego tortu i szczegółowego doboru menu oraz muzyki.

W ramach oferty dla biznesu organizujemy
– bankiety
– konferencje i sympozja
– szkolenia
– wigilie firmowe
– imprezy firmowe i bale
– imprezy integracyjne
– wystawy i eventy
– spotkania biznesowe
– śniadania, lunche i kolacje biznesowe zarówno kameralne jak i grupowe
– inne przyjęcia firmowe

W samej Restauracji Pod Kominem możemy z powodzeniem zorganizować poczęstunek dla 150 osób. Restauracja zachwyca klimatem, jakością i niepowtarzalnym smakiem potraw kuchni słowiańskiej i międzynarodowej. W zależności od potrzeb restauracja może obsługiwać konferencje czy szkolenia odbywające się na wybranych salach, zarówno przygotowując przerwy kawowe, jak i całodzienne menu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni klimatyzowaną i nowoczesną salę restauracyjną, która została wyposażona w ruchome ściany pozwalające na dowolne kształtowanie przestrzeni zgodnie z życzeniami Gości. Z kolei na poziomie -1 naszego hotelu mieści się ogromna sala bankietowa, która w odróżnieniu od innych miejsc tego typu posiada dostęp do światła dziennego. Otwarta przestrzeni sali, bez słupów ograniczających widoczność, pozwala zorganizować w niej każde przyjęcie, wesele, bankiet na nawet 350 osób. Wszyscy Goście mają zapewnione miejsca siedzące przy okrągłych stołach, a na sali wydzielona jest część parkietowa do tańca lub prezentacji, zależnie od charakteru uroczystości. Łącznie dysponujemy trzema salami o powierzchni 350 m2, 450 m2 i 550 m2, w których można ugościć ponad 700 osób.

Naszym atrybutem, biorąc pod uwagę organizację przedsięwzięć biznesowych jest niewątpliwie lokalizacja. Zmotoryzowanych od autostrady A4 łączącej Wrocław-Kraków-Rzeszów, dzieli zaledwie 1,5km. Tuż przy Hotelu Lenart**** znajduje się stacja podmiejskiej kolejki, Wieliczka Park, skąd dojedziemy bezpośrednio do Krakowa oraz Oświęcimia. Na krakowskim Dworcu Głównym istnieje możliwość przesiadki na bezpośredni pociąg do portu lotniczego na Balicach. Do Hotelu można również wygodnie dojechać autobusami miejskimi linii 304, 204, 244 oraz nocną linią 904 (zobacz rozkłady: 304, 204, 244, 904).