Koncert Jerzego Połomskiego

20 czerwca, godz. 18:00

 

20 czerwca o godz. 18:00 w Hotelu Lenart**** wystąpi Jerzy Połomski !

 

Bilety już od 69 zł !

 Od 57 lat na scenie! Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt (!) płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska: „Bo z dziewczynami”, „Daj”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”, „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Moja miła, moja cicha”, „Błękitna chusteczka”, „Wszystko dla Pań”, „Ta ostatnia niedziela”,  „Czy ty wiesz moja mała”, „Woziwoda”, „Komu piosenkę?”, „Kodeks” i wiele innych.

Koncert Jerzego Połomskiego
Hotel Lenart****
ul. Narutowicza 1
20.06.2015 (sobota)
godz. 18.00

 

BILETY VIP: 149,00 zł

 

BILETY NORMALNE: 

Strefa I: 79 zł

Strefa II: 69 zł

Bilet VIP zawiera kolację w Restauracji Pod Kominem do wykorzystania w dniu koncertu.

Uroczysta Kolacja:

Zupa lub przystawka (jedno do wyboru):

  • Ogórkowy chłodnik z kawałkami arbuza
  • Roladki z grillowanej cukini faszerowanej serem kozim podawane z lekką sałatką
Danie główne (jedno do wyboru):
  • Delikatny eskalopek cielęcy serwowany z młodymi ziemniakami i lekką sałatką z pomarańczowym winegret
  • Policzki wołowe w aromacie anyżu podawane z kaszą pęczak i gotowanymi na parze warzywami
Deser (jedno do wyboru):
  • Ciastko czekoladowe z masą kajmakową
  • Mus bananowy ze świeżymi truskawkami

Napoje:

Kompot z rabarbaru, kawa, herbata, kieliszek wina lub małe piwo

 

Szczyt popularności Jerzego Połomskiego przypadł na lata 60. i 70. Utwory Artysty wielokrotnie zdobywały tytuły piosenek miesiąca i roku w plebiscytach radiowych, prasowych i telewizyjnych oraz nagrody i wyróżnienia, m.in. II nagrodę na I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Sopot ’61 (za „Woziwodę”),, wyróżnienie na KFPP Opole ’90 (za „Moją młodość”).

  Jerzy Połomski koncertował w kraju i za granicą, m.in. w Anglii, Danii, Czechosłowacji, na Węgrzech, w ZSRR, Jugosławii, RFN, NRD, Bułgarii, Rumunii, Szwajcarii, Holandii, Szwecji, Francji i na Kubie oraz wielokrotnie w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Dwukrotnie (w 1967 i 1969) uzyskał tytuł najpopularniejszego piosenkarza Polonii Amerykańskiej w plebiscycie radia w Chicago.

Jest laureatem nagrody jury oraz  Radia i TV na festiwalu Złoty Orfeusz w Bułgarii (w 1969r.), III nagrody na Coupe d’Europe Musicale w Szwajcarii     (w 1970r.), nagrody publiczności na KFPP Opole ’73 oraz  Złotego Mikrofonu Polsko- Amerykańskiej Agencji Artystycznej w Nowym Jorku w 1993.

W 2006 roku, razem z zespołem Big Cyc nagrał nową wersję hitu sprzed lat – „Bo z dziewczynami”, a w rok później nagrał po raz pierwszy od dwudziestu lat nową piosenkę  „Czas nas zmienia” z muzyką Marcina Nierubca i słowami Jacka Cygana (teledysk do utworu powstał w 2009 roku).  Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez szerszą publiczność.

W 2007 roku  był  jurorem na 44. Sopot Festival.

20 kwietnia 2009 roku Jerzy Połomski otrzymał nagrodę Złotego Fryderyka za całokształt twórczości.

POBIERZ REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW
POBIERZ REGULAMIN IMPREZ W HOTELU LENART
 układ-sali

 

Bilety można zakupić:
1. Bezpośrednio, całodobowo w recepcji Hotelu Lenart**** w Wieliczce, ul. Narutowicza 1, tel. 12 32 83 100.

2. Po dokonaniu przelewu na konto 91 1020 3453 0000 8002 0210 7720 podając w tytule przelewu imię i nazwisko oraz wysłaniu zamówienia na adres mailowy info@hotellenart.pl. Po otrzymaniu wpłaty na konto bilet zostanie wysłany do Państwa drogą mailową w formacie pdf  lub będzie można go osobiście odebrać w recepcji hotelu.

 

 

stat4u