Hotel Lenart – dlaczego my?

Wybierz Hotel Lenart**** - jedyne takie miejsce w Małopolsce

Szanowni Państwo, nasz hotel jest miejscem rodzinnym, w którym poza właścicielami pracują ludzie, którzy z całym sercem i pasją podchodzą do swoich obowiązków i dla których to Państwo jesteście najważniejsi na świecie.

 

Został stworzony hotel, z którego jesteśmy dumni i tą radością chcemy się podzielić. Jest to obiekt designerski, do którego przyjeżdżają przedstawiciele światowych marek, aby zrobić sobie zdjęcia do swych katalogów firmowych. Znajdziecie tu Państwo setki zaskakujących detali, często bardzo awangardowych, które tworzą niespotykaną gdzie indziej atmosferę.

Mamy świetne jedzenie, oparte na kuchni polskiej i słowiańskiej, serwowane w Restauracji Pod Kominem.

Nie ma też przeciwwskazań, aby przyjechali Państwo do nas ze swoim psem. Rozumiemy, że zwierzęta są ważne i czasem trudno się z nimi rozstać.

Posiadamy siedem apartamentów, które wśród naszych Gości wzbudzają podziw, uznanie i …niedowierzanie, że tak może wyglądać mieszkanie w hotelu.

Ponadto mamy znakomite położenie. Zmotoryzowanych od autostrady A4 łączącej Wrocław-Kraków-Rzeszów, dzieli zaledwie 1,5 km. Wszyscy nasi Goście, mogą z naszego hotelu uczynić bazę wypadową do Krakowa, Oświęcimia, Zakopanego, lub innego miejsca w naszym regionie (zobacz atrakcje regionu).

Tuż przy Hotelu Lenart**** znajduje się przystanek Kolei Małopolskich – Wieliczka Park, skąd w zaledwie 18 minut dojedziemy bezpośrednio do centrum Krakowa oraz do Lotniska Kraków-Balice. Tym samym bez kłopotu możecie Państwo zostawić samochód na naszym parkingu i wygodnie wybrać się na zwiedzanie Krakowa. Do Hotelu można również wygodnie dojechać autobusem miejskim linii 304, kursującym bezpośrednio z dworca PKP Kraków Główny. Oraz autobusami linii: 204, 244, 301 z Krakowa i Niepołomic.

 

 

Hotel Lenart **** posiada piękne sale konferencyjno-bankietowe, dlatego  jest także idealnym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. Naszą domeną jest nowoczesność, dlatego do dyspozycji oddajemy najwyższej jakości rozwiązania technologiczne z zakresu oświetlenia i nagłośnienia oraz nowoczesny sprzęt multimedialny.

Nasze sale bankietowe są tak urokliwe i romantyczne, że wzbudzają duże zainteresowanie narzeczonych. Każda z sal posiada swój odmienny klimat i wielkość. Jesteśmy w stanie zorganizować wesele nawet dla trzystu osób z wydzielonym parkietem i sceną dla zespołu muzycznego. Sprostamy każdym oczekiwaniom, a menu i cenę dostosujemy do oczekiwań Pary Młodej.

Dodatkowo wszyscy nasi Goście mogą bezpłatnie skorzystać z sauny fińskiej i parowej, jacuzzi i wydzielonej strefy wypoczynkowej, które zagwarantują prawdziwy relaks i odprężenie.

To główne powody dla których zapraszamy Państwa do naszego Hotelu, o wielu innych nie wspominamy, uważając, że znajdziecie je Państwo osobiście – będąc już u nas.

 

Do zobaczenia wkrótce
Elżbieta i Ryszard Lenart