Hotel Lenart**** wspiera akcję „Odblaskowa Szkoła”

Hotel Lenart**** został fundatorem nagród w konkursie „Odblaskowa Rodzina”, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Biskupicach.

6 października 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Biskupicach odbył się dzień po hasłem „Bądź bezpieczny – noś odblaski”. Dzień ten zorganizowano w ramach wojewódzkiej akcji „Odblaskowa Szkoła”, mająca na celu popularyzację tematu bezpieczeństwa na drodze wśród uczniów szkół podstawowych.

Promocja korzystania z elementów odblaskowych przez dzieci i młodzież jest najważniejszym priorytetem akcji „Odblaskowa Szkoła”.
Odblaskowa kampania obejmowała zajęcia profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowy, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zasad prawidłowego zachowania się na wypadek pożaru lub innych klęsk żywiołowych. Następnie odbyły się występy artystyczne uczniów szkoły na temat zasad i przepisów ruchu drogowego oraz odblaskowy pokaz mody. Kulminacją spotkania było rozstrzygnięcie wszystkich konkursów zorganizowanych w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”, w tym konkursu fotograficznego „Odblaskowa Rodzina”.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie rodzinnej fotografii (rodzice, dzieci, inni członkowie rodziny) promującej ideę korzystania z elementów odblaskowych na drodze. Na zdjęciu rodzina prezentowała, w jaki sposób dba o swoje bezpieczeństwo np. w czasie przejażdżki rowerowej, spaceru, itp.

Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się z zainteresowania akcją, która jest tak bardzo potrzebna, aby uświadamiać i wspólnie dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci.

Zdjęcia za zgodą Organizatora.

Odblaskowa Szkoła i Hotel Lenart       DSCN2586

DSCN2579  DSCN2620