Koncert w Walentynki

MELA KOTELUK

 

Hotel Lenart****
ul. Narutowicza 1
14.02.2015 (sobota)
godz. 18.00

BILETY: 50,00 PLN

Po koncercie zakochane pary zapraszamy do Restauracji Pod Kominem na uroczystą kolację.

Uroczysta Kolacja:

Kieliszek (15cl) wina domowego (białego lub czerwonego), woda mineralna, kawa lub herbata
Filet z kaczki sous-vide z sosem jagodowym podawany z ziemniaczanym gratin oraz pieczonym burakiem
lub
Sandacz królewski z sosem cytrynowym podawany na puree z soczewicy i fasolką szparagową
Strudel jabłkowo śliwkowy z sosem malinowym lub
Sernik z sosem z belgijskiej czekolady

Cena za kolację: 59 PLN/osobę

Prosimy o rezerwowanie stolików: info@hotellenart.pl

 

Po koncercie zapraszamy na dyskotekę!

Sobotni taneczny wieczór spędź u nas !

Promocyjna cena piwa – tylko 6 PLN!

 

MELA KOTELUK – ur. 3 lipca, wokalistka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2012 roku albumem “Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł “Platynowej Płyty”. Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym. Całość tworzy historię opowiedzianą w bezpretensjonalny sposób, łączący klimat liryczno-poetycki z przestrzenią rockową. Płytę promowały trzy single: “Melodia ulotna”, “Wolna”, “Działać bez działania”, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem stacji radiowych. Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku, jest także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego, jak również plebiscytu Gazety Wyborczej “Ale Sztuka”.

17 listopada 2014 roku ukaże się druga, autorska płyta Meli pt.: „Migracje”. Zapowiedział ją singiel zatytułowany “Fastrygi”, do którego powstał także teledysk. Utwór bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych, w tym w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

„Migracje” to zbiór niezależnych brzmieniowo kompozycji i polskich, autorskich tekstów. Całość dowodzi konsekwencji Meli i jej zespołu w pielęgnowaniu charakterystycznego języka, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. W warstwie brzmieniowej opiera się on na łączeniu akustycznych i syntetycznych brzmień, w warstwie słownej realizm ściera się z abstrakcją. Na płycie pojawiają się oryginalne, kojące dźwięki bardzo rzadkiego instrumentu w kształcie przypominającego UFO, o nazwie hang drum. Utwory ubarwia wiolonczela, a także flety, saksofony i klarnety.

Do jednej z piosenek pt.: „Na wróble” , która znajdzie się na nowej płycie, w październiku 2014 roku powstał nastrojowy teledysk, utrzymany w jesiennym klimacie.

Po udanym debiucie, a przed pracą nad drugą płytą, Mela opublikowała dwa utwory, wśród nich podwójny singiel „Wielkie nieba / To trop”, który ukazał się̨ w wersji cyfrowej 25 czerwca 2013 roku. Do piosenki „Wielkie nieba” powstał teledysk, nakręcony w trakcie azjatyckiej podróży Meli. Mela to także artystka, która przywiązuje wagę do strony wizualnej swojej twórczości, stąd do tej pory powstało kilka teledysków odnotowujących duże zainteresowanie w serwisie YouTube. Opublikowany na YouTube teledysk do utworu „Dlaczego drzewa nic nie mówią̨” wyświetlono już̇ ponad 2 miliony razy, a teledysk do utworu „Melodia ulotna” ma ponad 3 miliony odtworzeń.

Koncerty to bardzo ważna przestrzeń dla Meli w komunikacji z fanami. Zdążyła już wystąpić zarówno w wielu klubach w całej Polsce, jak i na prestiżowych festiwalach: Open’er Festival, Coke Festival, Jarocin Festival czy Męskie Granie. Mając świadomość jak ważne dla artysty są koncerty, w 2012 roku zainicjowała akcję mającą na celu wsparcie żywego grania: “Nie bądź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę!”, do której włączyło się wielu polskich artystów.

Mela lubi też artystyczne wyzwania. Na początku 2013 w duecie z Czesławem Mozilem nagrała “Pieśń́ o szczęściu” – utwór promujący film pt. “Baczyński” w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się̨ w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu 3.

Patronat medialny: portal Wieliczkacity.pl

 

Bilety można zakupić:
1. Bezpośrednio, całodobowo w recepcji Hotelu Lenart**** w Wieliczce, ul. Narutowicza 1, tel. 12 32 83 100.

2. Po dokonaniu przelewu na konto 91 1020 3453 0000 8002 0210 7720 podając w tytule przelewu imię i nazwisko oraz wysłaniu zamówienia na adres mailowy biuro@hotellenart.pl. Po otrzymaniu wpłaty na konto bilet zostanie wysłany do Państwa drogą mailową w formacie pdf  lub będzie można go osobiście odebrać w recepcji hotelu.

3. Za pośrednictwem strony ticketpro.

Ponieważ przewidujemy dobrą zabawę bilety są nie numerowane, miejsca stojące.

POBIERZ REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW
POBIERZ REGULAMIN IMPREZ W HOTELU LENART