21.11.2014 Recital Edyty Geppert

21 listopada 2014 roku, o godzinie 19.00 zapraszamy na wyjątkowy recital Edyty Geppert wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

UWAGA! Po koncercie będzie można spotkać się z panią Edytą Geppert, otrzymać dedykację, wziąć autograf, zrobić zdjęcie. Będzie można także zakupić płytę.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.
Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Recital Edyty Geppert
Hotel Lenart****
ul. Narutowicza 1
21.11.2014 (piątek)
godz. 19.00

Bilety można zakupić:
1. Bezpośrednio, całodobowo w recepcji Hotelu Lenart**** w Wieliczce, ul. Narutowicza 1, tel. 12 32 83 100.

2. Po dokonaniu przelewu na konto 91 1020 3453 0000 8002 0210 7720 podając w tytule przelewu imię i nazwisko oraz wysłaniu zamówienia na adres mailowy biuro@hotellenart.pl podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz liczbę zamówionych biletów. Po otrzymaniu wpłaty na konto bilet zostanie wysłany do Państwa w formacie pdf lub będzie można go osobiście odebrać w recepcji hotelu.

3. Online na portalu Ticektpro.

4. Bilety kupicie także w Filmotechnice Kraków.

POBIERZ REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW
POBIERZ REGULAMIN IMPREZ W HOTELU LENART

Wybierz miejsce (miejsca oznaczone kolorem pomarańczowym są już sprzedane, miejsca oznaczone kolorem niebieskim do kupienia poprzez portal Ticketpro):