Hotel Lenart- dogodna lokalizacja

W związku z tym, że sezon urlopowy jest w pełni, zachęcamy do przeczytania wpisu o możliwościach łatwego podróżowania.

Świetna lokalizacja to jeden z ważniejszych atutów hotelu Lenart. Od Rynku w Krakowie dzieli nas tylko 20 minut jazdy samochodem, oraz znajdujemy się bardzo blisko węzła autostradowego. Dodatkowo nieopodal hotelu Lenart znajduje się stacja cichej kolejki relacji Wieliczka-Kraków, niebawem poszerzona o połączenie z lotniskiem w Balicach. Jak na razie nasi Goście do Balic mogą dostać się samochodem (20 minut jazdy obwodnicą). Warto też wspomnieć o bliskości innych lotnisk. Z hotelu Lenart łatwo dojechać do lotniska w Katowicach (godzina jazdy) oraz do lotniska w Rzeszowie (półtorej godziny jazdy samochodem).

Stwarza to ogromne możliwości podróżowania niemal po całym świecie:

Lotnisko w Balicach „Kraków Airport” oferuje loty m.in. do Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Szwecji, Francji, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii i Belgii.

Balice_airport

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystając z lotniska w Katowicach „Katowice Airport” nasi Goście mają możliwość lotu ponadto do: Ukrainy, Izraela, Bułgarii, Grecji, Cypru i Gruzji.

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Lotnisko w Rzeszowie „Port Lotniczy Jasionka” oferuje loty następujących przewoźników: Ryanair,  Lot, Lufthansa i Czech Airlines.

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zatrzymania się w hotelu Lenart podczas dalszej podróży!